Aktorka z „Na dobre i na złe” przebranżowiła się. Co dziś porabia?

Bliski kontakt z planem filmowym miała już od dzieciństwa. Jest córką aktora Jacka Borkowskiego. Zadebiutowała w spektaklu Teatru Telewizji w wieku dziewięciu lat. Występowała też na deskach Teatru Żydowskiego. Największą popularność przyniosła jej rola Agnieszki w serialu „Na dobre i na złe”. Ale – ku zaskoczeniu wielu osób – w pewnym momencie odeszła i związała się z branżą marketingu i public relations. 

Fot. archiwum prywatne

Ostatnio jest bardzo zapracowana, choć śmieje się, że tak naprawdę zajęta jest właściwie od zawsze. – Od momentu kiedy grałam, a później założyłam własną firmę. Bardzo to lubię. Ma także wiele zajęć prywatnych. Rodzina, syn wymagają czasu. – To właściwie praca na dwóch etatach. Ale to chyba normalne, nie tylko ja tak mam. 

Od 2010 r. prowadzi z mężem agencję PR – Public Dialog. – Zajmujemy się zarządzaniem komunikacją. Prowadzimy dla klientów komunikację zarówno lokalną, jak i międzynarodową, poruszając się w obszarach: komunikacji korporacyjnej, public affairs, komunikacji produktowej, content marketingu oraz social mediów. 

Subskrybuj angorę
Czytaj bez żadnych ograniczeń gdzie i kiedy chcesz.


Już od
22,00 zł/mies
2024-02-19

Tomasz Gawiński