Ostateczne wyniki głosowania do Sejmu i Senatu. Lista kompletna

Pełna lista uzyskanych przez poszczególnych kandydatów wyników.

Fot. Wikimedia

SEJM

Prawo i Sprawiedliwość – 35,38 proc.
Koalicja Obywatelska – 30,70 proc.
Trzecia Droga – 14,40 proc.
Nowa Lewica – 8,61 proc.
Konfederacja – 7,16 proc.
Bezpartyjni Samorządowcy – 1,86 proc.
Polska Jest Jedna – 1,63 proc.

KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

BERKOWICZ Konrad Szczepan Nr 13 (Kraków) 36 918
BOSAK Karina Anna Nr 20 (warszawski obwarzanek) 21 217
BOSAK Krzysztof Nr 24 (Białystok) 44 902
BRAUN Grzegorz Michał Nr 23 (Rzeszów) 26 895
FOLTYN Bronisław Edward Nr 27 (Bielsko-Biała) 18 134
FRITZ Roman Henryk Nr 30 (Rybnik) 11 089
MENTZEN Sławomir Jerzy Nr 19 (Warszawa) 101 269
MULAWA Krzysztof Nr 18 (Siedlce) 14 043
PEJO Bartłomiej Artur Nr 26 (Słupsk) 26 037
PŁACZEK Grzegorz Adam Nr 31 (Katowice) 18 648
SKALIK Włodzimierz Bogdan Nr 21 (Opole) 15 190
TUDUJ Krzysztof Nr 3 (Wrocław) 25 922
TUMANOWICZ Witold Sławomir Nr 7 (Chełm) 14 387
TYSZKA Stanisław Nr 26 (Słupsk) 19 753
WAWER Michał Jan Nr 33 (Kielce) 18 300
WILK Ryszard Jakub Nr 14 (Nowy Sącz) 19 374
WIPLER Przemysław Janusz Nr 5 (Toruń/Włocławek) 13 457
ZAPAŁOWSKI Andrzej Tomasz Nr 22 (Krosno) 14 475

KW NOWA LEWICA

CZARZASTY Włodzimierz Nr 32 (Sosnowiec) 22 332
CZERNIAK Jacek Andrzej Nr 6 (Lublin) 10 910
DZIEMIANOWICZ-BĄK Agnieszka Ewa Nr 26 (Słupsk) 30 631
GAWKOWSKI Krzysztof Kamil Nr 4 (Bydgoszcz) 21 831
GOSEK-POPIOŁEK Daria Iwona Nr 13 (Kraków) 39 054
KONIECZNY Maciej Nr 31 (Katowice) 17 901
KOTULA Katarzyna Agata Nr 25 (Gdańsk) 33 122
KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka Nr 8 (Zielona Góra) 23 051
KULASEK Marcin Robert Nr 35 (Olsztyn) 11 514
LITEWKA Łukasz Karol Nr 32 (Sosnowiec) 40 579
MATYSIAK Paulina Nr 11 (Łowicz/Zgierz) 17 695
NOWICKA Wanda Hanna Nr 29 (Gliwice) 16 882
OLKO Dorota Zofia Nr 19 (Warszawa) 44 188
SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela Nr 5 (Toruń/Włocławek) 35 193
SIKORA Arkadiusz Nr 1 (Legnica) 12 048
SZCZEPAŃSKI Wiesław Andrzej Nr 36 (Kalisz) 13 668
SZEJNA Andrzej Jan Nr 33 (Kielce) 17 961
ŚMISZEK Krzysztof Jan Nr 3 (Wrocław) 34 577
TOMASZEWSKI Tadeusz Nr 37 (Konin) 17 181
TRELA Tomasz Dominik Nr 9 (Łódź) 26 273
UEBERHAN Katarzyna Nr 39 (Poznań) 24 485
WICHA Joanna Beata Nr 20 (warszawski obwarzanek) 15 324
WIECZOREK Dariusz Krzysztof Nr 41 (Szczecin) 15 378
ZANDBERG Adrian Tadeusz Nr 19 (Warszawa) 64 435
ZAWISZA Marcelina Monika Nr 21 (Opole) 19 388
ŻUKOWSKA Anna Maria Nr 19 (Warszawa) 38 426

KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO. N IPL ZIELONI

ADAMOWICZ Piotr Nr 25 (Gdańsk) 23 147
ARŁUKOWICZ Bartosz Adam Nr 40 (Koszalin) 67 325
AUGUSTYN Urszula Danuta Nr 15 (Tarnów) 27 047
BIELAWSKA Sylwia Alina Nr 2 (Wałbrzych) 17 577
BLIŹNIUK Paweł Kazimierz Nr 9 (Łódź) 12 315
BOCHENEK Mateusz Andrzej Nr 32 (Sosnowiec) 15 117
BOJARSKI Krzysztof Nr 6 (Lublin) 10 672
BORYS Piotr Nr 1 (Legnica) 44 912
BOSACKI Marcin Rafał Nr 39 (Piła) 24 197
BREJZA Krzysztof Nr 4 (Bydgoszcz) 89 840
BUDKA Borys Piotr Nr 31 (Katowice) 101 258
CHMIELEWSKI Marek Jan Nr 2 (Wałbrzych) 9 108
CHYBICKA Alicja Paulina Nr 3 (Wrocław) 78 816
CICHOŃ Janusz Władysław Nr 35 (Olsztyn) 32 356
CZERNOW Zofia Nr 1 (Legnica) 30 258
DOLNIAK Barbara Nr 32 (Sosnowiec) 37 470
DOMAŃSKI Andrzej Jan Nr 19 (Warszawa) 6 848
DOWHAN Robert Nr 8 (Zielona Góra) 14 761
FILIKS Magdalena Nr 41 (Szczecin) 40 772
FRYDRYCH Joanna Zofia Nr 22 (Krosno) 29 681
FRYSZTAK Konrad Mirosław Nr 17 (Radom) 25 416
GABRIEL Patryk Nr 25 (Gdańsk) 11 201
GADOWSKI Krzysztof Jan Nr 30 (Rybnik) 36 031
GAJEWSKA Aleksandra Małgorzata Nr 19 (Warszawa) 49 428
GAJEWSKA Kinga Magdalena Nr 20 (warszawski obwarzanek) 85 283
GAPIŃSKA Elżbieta Teresa Nr 16 (Płock) 13 214
GASIUK-PIHOWICZ Kamila Nr 18 (Siedlce) 57 609
GAWLIK Zdzisław Nr 23 (Rzeszów) 7 054
GELERT Elżbieta Kazimiera Nr 34 (Elbląg) 15 847
GIERADA Artur Daniel Nr 33 (Kielce) 16 878
GIERTYCH Roman Jacek Nr 33 (Kielce) 23 622
GIZIŃSKI Włodzisław Sławomir Nr 4 (Bydgoszcz) 13 630
GŁOGOWSKI Tomasz Marian Nr 29 (Gliwice) 11 463
GŁOWSKI Piotr Krzysztof Nr 38 (Piła) 16 067
GOLBIK Marta Joanna Nr 29 (Gliwice) 19 430
GORCZYCA Stanisław Andrzej Nr 34 (Elbląg) 7 979
GRABCZUK Krzysztof Nr 7 (Chełm) 32 985
GRABIEC Jan Stanisław Nr 20 (warszawski obwarzanek) 71 534
GROMADZKA Małgorzata Nr 7 (Chełm) 10 710
GZIK Marek Krzysztof Nr 29 (Gliwice) 19 070
HABURA Krzysztof Stefan Nr 11 (Łowicz/Zgierz) 11 267
HANAJCZYK Agnieszka Małgorzata Nr 11 (Łowicz/Zgierz) 16 865
HARTWICH Iwona Nr 5 (Toruń/Włocławek) 17 889
HOK Marek Tomasz Nr 40 (Koszalin) 8 176
HORBATOWSKI Łukasz Nr 1 (Legnica) 13 934
JACHIRA Klaudia Krystyna Nr 19 (Warszawa) 9 172
JANYSKA Maria Małgorzata Nr 38 (Piła) 23 592
JAROS Michał Nr 3 (Wrocław) 30 512
JASKULSKI Patryk Bartłomiej Nr 41 (Szczecin) 7 439
JAZŁOWIECKA Danuta Nr 21 (Opole) 11 580
JOŃSKI Dariusz Nr 9 (Łódź) 87 470
JÓZEFACIUK Marcin Nr 9 (Łódź) 8 893
KANDYBA Piotr Nr 20 (warszawski obwarzanek) 15 144
KARNOWSKI Jacek Krzysztof Nr 25 (Gdańsk) 55 069
KAROLEWSKA Iwona Nr 4 (Bydgoszcz) 8 572
KIERWIŃSKI Marcin Piotr Nr 16 (Płock) 51 828
KIERZEK-KOPERSKA Katarzyna Renata Nr 39 (Poznań) 20 091
KLUZIK-ROSTKOWSKA Joanna Grażyna Nr 17 (Radom) 21 218
KOŁODZIEJ Ewa Edyta Nr 31 (Katowice) 7 283
KOŁODZIEJCZAK Magdalena Małgorzata Nr 25 (Gdańsk) 12 773
KOŁODZIEJCZAK Michał Nr 37 (Konin) 44 062
KONWIŃSKI Zbigniew Marek Nr 26 (Słupsk) 15 538
KOSTUŚ Tomasz Tadeusz Nr 21 (Opole) 11 857
KOWAL Paweł Robert Nr 23 (Rzeszów) 63 534
KOZŁOWSKA Iwona Maria Nr 4 (Bydgoszcz) 14 514
KRAWCZYK Iwona Małgorzata Nr 1 (Legnica) 8 831
KRAWCZYK Michał Mateusz Nr 6 (Lublin) 12 009
KROPIWNICKI Robert Nr 1 (Legnica) 31 838
KRÓL Wojciech Piotr Nr 31 (Katowice) 7 136
KRZĄKAŁA Marek Grzegorz Nr 30 (Rybnik) 18 605
KRZEMIŃSKI Adam Nr 16 (Płock) 6 071
KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna Nr 26 (Słupsk) 8 460
LACHOWICZ Piotr Michał Nr 14 (Nowy Sącz) 12 918
LAMCZYK Stanisław Józef Nr 26 (Słupsk) 8 722
LASEK Maciej Grzegorz Nr 20 (warszawski obwarzanek) 20 565
LENARTOWICZ Gabriela Teresa Nr 30 (Rybnik) 16 515
LESZCZYNA Izabela Dorota Nr 28 (Częstochowa) 60 549
LUBNAUER Katarzyna Anna Nr 19 (Warszawa) 22 529
ŁĄCKI Artur Jarosław Nr 41 (Szczecin) 6 100
ŁEPKOWSKA-GOŁAŚ Alicja Nr 24 (Białystok) 13 511
ŁOBODA Dorota Ewa Nr 19 (Warszawa) 10 510
ŁUCZAK Krystian Marek Nr 5 (Toruń/Włocławek) 16 451
MARCHEWKA Arkadiusz Nr 41 (Szczecin) 33 222
MARCZUŁAJTIS-WALCZAK Jagna Kinga Nr 13 (Kraków) 35 573
MAREK Dorota Nr 13 (Kraków) 14 141
MATUSIK-LIPIEC Katarzyna Irena Nr 13 (Kraków) 9 261
MILLER Rajmund Tadeusz Nr 21 (Opole) 11 835
MISZALSKI Aleksander Jan Nr 13 (Kraków) 29 414
MROCZEK Czesław Nr 18 (Siedlce) 11 648
MRZYGŁOCKA Izabela Katarzyna Nr 2 (Wałbrzych) 14 470
MYRCHA Arkadiusz Nr 5 (Toruń/Włocławek) 64 452
NAPIERALSKI Grzegorz Bernard Nr 41 (Szczecin) 7 239
NIEDZIELA Dorota Nr 12 (Oświęcim/Wadowice) 28 783
NIEDŹWIEDZKI Jacek Nr 24 (Białystok) 9 063
NIEMCZYK Małgorzata Barbara Nr 9 (Łódź) 20 959
NIEZGODZKA Jolanta Magdalena Nr 3 (Wrocław) 7 262
NITRAS Sławomir Witold Nr 41 (Szczecin) 90 720
NOWACKA Barbara Anna Nr 26 (Słupsk) 139 524
NOWAK Tomasz Piotr Nr 37 (Konin) 15 495
NYKIEL Mirosława Nr 27 (Bielsko-Biała) 49 436
OKŁA-DREWNOWICZ Marzena Nr 33 (Kielce) 64 990
OLSZEWSKI Paweł Bartosz Nr 4 (Bydgoszcz) 35 289
OSOS Katarzyna Nr 8 (Zielona Góra) 11 832
PAPKE Paweł Nr 35 (Olsztyn) 27 023
PAWLICZAK Karolina Monika Nr 36 (Kalisz) 21 819
PĘPEK Małgorzata Anna Nr 27 (Bielsko-Biała) 22 184
PIEKARSKA Katarzyna Maria Nr 19 (Warszawa) 8 748
PIETRZCZYK Lucjan Marek Nr 33 (Kielce) 5 826
PLOCKE Kazimierz Florian Nr 26 (Słupsk) 8 154
POLAK Elżbieta Anna Nr 8 (Zielona Góra) 78 475
POMASKA Agnieszka Dominika Nr 25 (Gdańsk) 83 590
PROTAS Jacek Nr 34 (Elbląg) 35 745
RAK Renata Urszula Nr 40 (Koszalin) 9 170
ROSA Monika Anna Nr 31 (Katowice) 44 857
RUSIECKI Grzegorz Stanisław Nr 36 (Kalisz) 22 410
RUTNICKI Jakub Adam Nr 38 (Piła) 67 069
RZĄSA Marek Zdzisław Nr 22 (Krosno) 13 510
SAŁUGA Wojciech Paweł Nr 32 (Sosnowiec) 28 781
SIBIŃSKA Krystyna Mieczysława Nr 8 (Zielona Góra) 19 415
SIEMASZKO Rafał Nr 26 (Kalisz) 15 494
SIEMONIAK Tomasz Nr 21 (Opole) 46 223
SIENKIEWICZ Bartłomiej Henryk Nr 13 (Kraków) 95 873
SKOWROŃSKA Krystyna Nr 23 (Rzeszów) 14 901
SŁUGOCKI Waldemar Jan Nr 8 (Zielona Góra) 25 037
SMARDUCH Weronika Anna Nr 14 (Nowy Sącz) 27 031
SOBOLAK Anna Helena Nr 3 (Wrocław) 7 675
SOWA Marek Jan Nr 12 (Oświęcim/Wadowice) 24 652

STERCZEWSKI Franciszek Wojciech Nr 39 (Poznań) 10 108
SUSKI Paweł Nr 40 (Koszalin) 5 934
SZCZERBA Michał Roch Nr 19 (Warszawa) 28 653
SZEWIŃSKI Andrzej Nr 28 (Częstochowa) 10 171
SZŁAPKA Adam Stanisław Nr 39 (Poznań) 149 064
SZOPIŃSKI Henryk Marian Nr 38 (Piła) 8 263
SZUMILAS Krystyna Maria Nr 29 (Gliwice) 50 871
SZYMAŃSKI Tomasz Józef Nr 5 (Toruń/Włocławek) 17 825
ŚCIEBIOROWSKI Łukasz Andrzej Nr 31 (Katowice) 7 116
TAJNER Apoloniusz Leopold Nr 27 (Bielsko-Biała) 20 748
TOMCZYK Cezary Józef Nr 11 (Łowicz/Zgierz) 69 211
TRACZ Małgorzata Elżbieta Nr 3 (Wrocław) 17 693
TRUSKOLASKI Krzysztof Nr 24 (Białystok) 57 664
TUSK Donald Franciszek Nr 19 (Warszawa) 538 634
URBANIAK Jarosław Piotr Nr 36 (Kalisz) 50 724
WAŁĘSA Jarosław Leszek Nr 25 (Gdańsk) 17 408
WARDZAŁA Robert Marian Nr 15 (Tarnów) 9 265
WCISŁO Marta Anna Nr 6 (Lublin) 68 449
WIELICHOWSKA Monika Nr 2 (Wałbrzych) 52 182
WIŚNIEWSKA Aleksandra Karolina Nr 9 (Łódź) 25 436
WITCZAK Adrian Nr 10 (Piotrków Trybunalski) 16 287
WITCZAK Mariusz Sebastian Nr 36 (Kalisz) 12 754
WITEK Przemysław Jarosław Nr 28 (Częstochowa) 5 121
WOJCIECHOWSKA Anna Nr 35 (Olsztyn) 18 828
WOŁOSZAŃSKI Bogusław Nr 10 (Piotrków Trybunalski) 35 202
WRÓBEL Maciej Stanisław Nr 35 (Elbląg) 9 837
ZAWIEJA Bartosz Józef Nr 39 (Poznań) 9 103
ZDROJEWSKI Bogdan Andrzej Nr 3 (Wrocław) 85 099
ZEMBACZYŃSKI Witold Maciej Nr 21 (Opole) 23 647
ZIELIŃSKA Urszula Sara Nr 19 (Warszawa) 16 470

KKW TRZECIA DROGA
PSL – POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI

BARTOSZEWSKI Władysław Teofil Nr 19 (Warszawa) 34 563
BEJDA Paweł Jan Nr 11 (Łowicz/Zgierz) 25 363
BIERNACKI Marek Nr 26 (Słupsk) 34 369
BODNAR Izabela Anna Nr 3 (Wrocław) 26 404
BUCZYŃSKA Agnieszka Maria Nr 25 (Gdańsk) 35 213
BURKIEWICZ Elżbieta Jolanta Nr 23 (Rzeszów) 11 582
CWALINA-ŚLIWOWSKA Żaneta Nr 18 (Siedlce) 9 747
ĆWIK Sławomir Nr 7 (Chełm) 8 004
DZIEDZIC Adam Nr 23 (Rzeszów) 24 304
GOMOŁA Adam Michał Nr 21 (Opole) 21 923
GÓRNIKIEWICZ Piotr Tadeusz Nr 15 (Tarnów) 5 180
GRAMATYKA Michał Sebastian Nr 31 (Katowice) 32 251
GRZYB Andrzej Marian Nr 36 (Kalisz) 29 391
HENNIG-KLOSKA Paulina Nr 37 (Konin) 30 334
HETMAN Krzysztof Andrzej Nr 6 (Lublin) 28 876
HOŁOWNIA Szymon Franciszek Nr 24 (Białystok) 79 951
KASPRZYK Rafał Marcin Nr 33 (Kielce) 10 907
KIEPURA Henryk Nr 28 (Częstochowa) 20 665
KLIMCZAK Dariusz Nr 10 (Piotrków Trybunalski) 21 826
KŁOPOTEK Agnieszka Maria Nr 4 (Bydgoszcz) 11 049
KOBOSKO Michał Andrzej Nr 19 (Warszawa) 61 452
KOMAREWICZ Rafał Paweł Nr 13 (Kraków) 44 808
KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin Nr 15 (Tarnów) 50 139
KRAJEWSKI Stefan Nr 24 (Białystok) 9 803
LEO Aleksandra Maria Nr 2 (Wałbrzych) 16 661
LUBCZYK Radosław Nr 40 (Koszalin) 14 353
LUBOŃSKI Adam Sławomir Nr 38 (Piła) 8 724
MALISZEWSKI Mirosław Wojciech Nr 17 (Piła) 17 857
MUCHA Joanna Nr 6 (Lublin) 32 563
NOWAK Maja Ewa Nr 8 (Zielona Góra) 25 109
NOWOGÓRSKA Urszula Teresa Nr 14 (Nowy Sącz) 24 388
OKUŁA Barbara Nr 24 (Białystok 3 482
OLIWIECKA Barbara Anna Nr 36 (Kalisz) 12 214
ORLIŃSKI Mirosław Adam Nr 16 (Płock) 9 066
OSMALAK Łukasz Tomasz Nr 30 (Rybnik) 19 616
PASŁAWSKA Urszula Stefania Nr 35 (Olsztyn) 26 992
PASZYK Krzysztof Michał Nr 38 (Piła) 27 642
PETRU Ryszard Jerzy Nr 19 (Warszawa) 24 192
PIETRYKOWSKI Norbert Jerzy Nr 4 (Bydgoszcz) 27 596
PYRZYK Michał Nr 37 (Piła) 10 304
RAŚ Ireneusz Jacek Nr 13 (Kraków) 27 518
ROMOWICZ Bartosz Nr 22 (Krosno) 21 527
RÓŻYŃSKI Wiesław Marian Nr 7 (Chełm) 17 237
RZEPA Jarosław Michał Nr 41 (Szczecin) 21 309
SAMBORSKI Tadeusz Nr 1 (Legnica) 16 120
SAWICKI Marek Wacław Nr 18 (Siedlce) 25 534
SCHÄDLER Ewa Katarzyna Nr 39 (Poznań) 33 815
SIEKIERSKI Czesław Adam Nr 33 (Kielce) 21 916
SKONIECZKA Marcin Seweryn Nr 5 (Toruń/Włocławek) 11 864
SOSNOWSKI Zbigniew Nr 5 (Toruń/Włocławek) 27 070
SROKA Magdalena Joanna Nr 25 (Gdańsk) 18 348
STRACH Piotr Paweł Nr 29 (Gliwice) 17 634
SUCHOŃ Mirosław Tadeusz Nr 27 (Bielsko-Biała) 30 897
SZYMANOWSKA Ewa Joanna Nr 9 (Łódź) 26 185
ŚLIZ Paweł Marek Nr 12 (Oświęcim/Wadowice) 19 630
TOMCZAK Jacek Jerzy Nr 39 (Poznań) 24 918
TOMCZAK Wioleta Barbara Nr 26 (Słupsk) 13 217
TOMCZYSZYN Stanisław Nr 8 (Zielona Góra) 10 332
WNUK Kamil Wiesław Nr 32 (Sosnowiec) 16 310
ZALEWSKI Paweł Ksawery Nr 20 (warszawski obwarzanek) 35 395
ZGORZELSKI Piotr Nr 16 (Płock) 32 011
ZIEJEWSKI Zbigniew Nr 34 (Elbląg) 12 695
ZIĘBA-GZIK Jolanta Nr 1 (Łowicz/Zgierz) 10 474
ZIMOCH Tomasz Franciszek Nr 3 (Wrocław) 34 187
ŻELAZOWSKA Bożena Jadwiga Nr 20 (warszawski obwarzanek) 17 416

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

ADAMCZYK Andrzej Mieczysław Nr 13 (Kraków) 45 171
ANDRUSZKIEWICZ Adam Nr 24 (Białystok) 53 632
ANDZEL Waldemar Franciszek Nr 32 (Sosnowiec) 22 699
ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK Dorota Irvina Nr 26 (Słupsk) 11 766
ARDANOWSKI Jan Krzysztof Nr 5 (Toruń/Włocławek) 28 658
ARENT Iwona Ewa Nr 35 (Olsztyn) 16 675
AST Marek Nr 8 (Zielona Góra) 36 365
BABINETZ Piotr Mieczysław Nr 22 (Krosno) 12 829
BARTOSIK Ryszard Nr 37 (Konin) 25 371
BARTUŚ Barbara Halina Nr 14 (Nowy Sącz) 21 250
BŁASZCZAK Mariusz Nr 20 (warszawski obwarzanek) 127 578
BOCHENEK Rafał Paweł Nr 12 (Oświęcim/Wadowice) 42 142
BOGUCKI Jacek Nr 24 (Białystok) 12 032
BOGUCKI Zbigniew Nr 41 (Szczecin) 26 375
BOROWIAK Joanna Beata Nr 5 (Toruń/Włocławek) 25 995
BORTNICZUK Kamil Nr 16 (Płock) 31 555
BORYS-SZOPA Bożena Teresa Nr 29 (Gliwice) 30 445
BUDA Waldemar Grzegorz Nr 9 (Łódź) 45 474
BURZYŃSKA Lidia Ewa Nr 28 (Częstochowa) 49 713
CHMIELOWIEC Zbigniew Michał Nr 28 (Częstochowa) 18 574
CHOJECKI Artur Henryk Nr 35 (Olsztyn) 17 418
CHOMA Kazimierz Bogusław Nr 6 (Lublin) 8 363
CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata Nr 20 (warszawski obwarzanek) 9 582
CHRZAN Tadeusz Nr 22 (Przemyśl) 12 184
CICHOLSKA Anna Ewa Nr 16 (Płock) 19 074
CIECIÓRA Krzysztof Jan Nr 10 (Piotrków Trybunalski) 10 426
CIESZYŃSKI Janusz Antoni Nr 35 (Olsztyn) 20 644
CIEŚLAK Michał Nr 33 (Kielce) 5 629
CZARNECKI Krzysztof Władysław Nr 38 (Piła) 37 420
CZARNECKI Witold Wojciech Nr 37 (Konin) 17 601
CZARNEK Przemysław Nr 6 (Lublin) 121 686
CZARTORYSKI Arkadiusz Nr 18 (Siedlce) 15 845
CZERWIŃSKA Anita Nr 20 (warszawski obwarzanek) 18 443
CZOCHARA Katarzyna Beata Nr 21 (Opole) 20 004
DAJCZAK Władysław Nr 8 (Zielona Góra) 29 131
DĄBROWSKA-BANASZEK Anna Nr 7 (Chełm) 13 910
DOLATA Zbigniew Nr 37 (Konin) 25 663
DORYWALSKI Bartłomiej Nr 33 (Kielce) 9 696
DRABEK Przemysław Mieczysław Nr 27 (Bielsko-Biała) 17 886
DUDA Elżbieta Nr 13 (Kraków) 11 388
DWORCZYK Michał Paweł Nr 2 (Wałbrzych) 40 264
DZIEDZICZAK Jan Michał Nr 36 (Kalisz) 14 689
FILIPEK-SOBCZAK Magdalena Nr 6 (Lublin) 10 480
FOGIEL Radosław Aleksander Nr 17 (Piła) 32 791
GAWRON Andrzej Janusz Nr 28 (Częstochowa) 13 239
GAŻA Grzegorz Krzysztof Nr 27 (Bielsko-Biała) 11 940
GEMBICKA Anna Urszula Nr 5 (Toruń/Włocławek) 25 993
GIŻYŃSKI Szymon Stanisław Nr 28 (Częstochowa) 14 148
GLIŃSKI Piotr Tadeusz Nr 19 (Warszawa) 135 339
GOLIŃSKA Małgorzata Joanna Nr 40 (Koszalin) 15 253
GOŁOJUCH Kazimierz Edward Nr 23 (Rzeszów) 14 216
GONTARZ Robert Nr 34 (Elbląg) 24 940
GOSEK Mariusz Marek Nr 33 (Kielce) 5 309
GOSIEWSKA Małgorzata Maria Nr 19 (Warszawa) 36 523
GÓRSKA Agnieszka Beata Nr 17 (Piła) 11 494
GRABOWSKI Marcin Nr 18 (Siedlce) 10 339
GRÓBARCZYK Marek Józef Nr 41 (Szczecin) 44 422
GUT-MOSTOWY Andrzej Józef Nr 14 (Nowy Sącz) 16 467
GWIAZDOWSKI Kazimierz Nr 24 (Białystok) 11 898
GWÓŹDŹ Marcin Piotr Nr 2 (Wałbrzych) 23 434
HOC Czesław Nr 40 (Koszalin) 31 360
HOFFMANN Zbigniew Grzegorz Nr 37 (Konin) 47 594
HORAŁA Marcin Michał Nr 26 (Słupsk) 47 974
HRENIAK Paweł Marek Nr 3 (Wrocław) 19 384
JABŁOŃSKI Paweł Nr 30 (Rybnik) 22 996
JAKUBIAK Marek Nr 19 (Warszawa) 39 151
KACZMARCZYK Norbert Jakub Nr 15 (Tarnów) 11 926
KACZYŃSKI Filip Roman Nr 12 (Oświęcim/Wadowice) 18 285
KACZYŃSKI Jarosław Aleksander Nr 33 (Kielce) 177 228
KALETA Piotr Marek Nr 36 (Kalisz) 16 344
KALETA Sebastian Jerzy Nr 19 (Warszawa) 31 369
KAŁUŻNY Mariusz Piotr Nr 5 (Toruń/Włocławek) 19 072
KAMIŃSKI Mariusz Nr 7 (Chełm) 44 195
KANTHAK Jan Jakub Nr 6 (Lublin) 22 037
KAPINOS Fryderyk Sylwester Nr 23 (Oświęcim/Wadowice) 18 065
KMITA Łukasz Marek Nr 12 (Oświęcim/Wadowice) 26 062
KOC Maria Zofia Nr 18 (Siedlce) 70 732
KOSZTOWNIAK Andrzej Tomasz Nr 17 (Piła) 9 755
KOWALCZYK Henryk Nr 18 (Siedlce) 30 081
KOWALSKI Janusz Marcin Nr 21 (Opole) 14 593
KOWNACKI Bartosz Józef Nr 4 (Bydgoszcz) 17 135
KRAJEWSKI Wiesław Nr 15 (Tarnów) 24 838
KRASULSKI Leonard Seweryn Nr 34 (Elbląg) 13 948
KRÓL Piotr Marek Nr 4 (Bydgoszcz) 17 952
KRUPKA Anna Maria Nr 33 (Kielce) 39 854
KRYJ Andrzej Michał Nr 33 (Kielce) 6 968
KRYSTIAN Mariusz Tomasz Nr 12 (Oświęcim/Wadowice) 11 366
KUBÓW Krzysztof Jan Nr 15 (Tarnów) 15 928
KUCHCIŃSKI Marek Tadeusz Nr 22 (Krosno) 50 519
KUKIZ Paweł Piotr Nr 21 (Opole) 43 292
KUROWSKA Maria Stanisława Nr 22 (Krosno) 20 813
KUROWSKI Władysław Michał Nr 12 (Oświęcim/Wadowice) 12 320
KUŹMIUK Zbigniew Krzysztof Nr 17 (Piła) 24 702
KWIECIEŃ Anna Nr 17 (Piła) 34 570
LENIART Ewa Maria Nr 23 (Rzeszów) 38 795
LICHOCKA Joanna Katarzyna Nr 11 (Łowicz/Zgierz) 36 060
LIPIEC Krzysztof Bogdan Nr 33 (Kielce) 14 962
LOREK Grzegorz Andrzej Nr 10 (Piotrków Trybunalski) 19 711
ŁUKASZEWICZ Sebastian Nr 24 (Białystok) 11 554
MACHAŁEK Marzena Anna Nr 1 (Legnica) 18 363
MACIEREWICZ Antoni Nr 10 (Piotrków Trybunalski) 32 496
MALĄG Marlena Magdalena Nr 36 (Kalisz) 109 870
MALIK Ewa Danuta Nr 32 (Sosnowiec) 39 498
MAŁECKI Maciej Nr 16 (Płock) 33 696
MATECKI Dariusz Piotr Nr 41 (Szczecin) 14 974
MATERNA Jerzy Marian Nr 8 (Zielona Góra) 17 470
MATUSIAK Grzegorz Nr 30 (Rybnik) 12 690
MATUSZEWSKI Marek Nr 11 (Łowicz/Zgierz) 17 412
MEJZA Łukasz Nr 8 (Zielona Góra) 10 162
MILCZANOWSKA Anna Maria Nr 10 (Piotrków Trybunalski) 22 595
MILEWSKI Daniel George Nr 18 (Siedlce) 44 145
MORAWIECKI Mateusz Jakub Nr 31 (Katowice) 117 064
MOSIŃSKI Jan Nr 36 (Kalisz) 7 321
MOSKAL Michał Nr 6 (Toruń/Włocławek) 21 958
MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj Nr 26 (Słupsk) 15 125

MULARCZYK Arkadiusz Nr 14 (Nowy Sącz) 62 758
MÜLLER Piotr Józef Nr 26 (Słupsk) 72 813
OCIEPA Marcin Michał Nr 21 (Opole) 40 418
OSUCH Jacek Piotr Nr 13 (Kraków) 10 386
OZDOBA Jacek Dawid Nr 16 (Płock) 19 637
PAMUŁA Teresa Nr 22 (Krosno) 15 273
PIECHA Bolesław Grzegorz Nr 30 (Rybnik) 32 427
PIECHOWIAK Grzegorz Nr 38 (Piła) 13 122
PIECZARKA Anna Maria Nr 15 (Tarnów) 71 199
PIONTKOWSKI Dariusz Nr 24 (Białystok) 22 147
PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej Nr 25 (Gdańsk) 100 445
POGODA Szymon Marek Nr 1 (Legnica) 10 117
POLACZEK Jerzy Jan Nr 31 (Katowice) 5 996
POLAK Piotr Stanisław Nr 11 (Łowicz/Zgierz) 23 845
PORZUCEK Marcin Bartosz Nr 38 (Piła) 28 293
PRZYDACZ Marcin Paweł Nr 11 (Łowicz/Zgierz) 30 423
PUDA Grzegorz Paweł Nr 27 (Bielsko-Biała) 33 728
RAU Zbigniew Włodzimierz Nr 9 (Łódź) 32 387
ROMANOWSKI Marcin Nr 7 (Chełm) 17 318
RUSECKA Urszula Beata Nr 15 (Tarnów) 17 080
RYCHLIK Paweł Piotr Nr 11 (Łowicz/Zgierz) 27 361
SACHAJKO Jarosław Nr 7 (Chełm) 33 727
SAŁEK Paweł Nr 10 (Piotrków Trybunalski) 15 200
SASIN Jacek Robert Nr 22 (Krosno) 59 490
SCHMIDT Anna Katarzyna Nr 22 (Krosno) 28 692
SCHREIBER Łukasz Paweł Nr 4 (Bydgoszcz) 44 413
SELLIN Jarosław Daniel Nr 25 (Gdańsk) 7 284
SEMENIUK-PATKOWSKA Olga Ewa Nr 35 (Olsztyn) 14 183
SIARKA Edward Nr 14 (Nowy Sącz) 18 587
SKWAREK Sławomir Nr 6 (Lublin) 12 427
SMOLIŃSKI Kazimierz Nr 25 (Olsztyn) 16 177
SOBOLEWSKI Krzysztof Nr 23 (Rzeszów) 18 390
SOBOŃ Artur Nr 6 (Lublin) 32 357
SOIN Agnieszka Anna Nr 3 (Wrocław) 18 645
SÓJKA Katarzyna Nr 36 (Kalisz) 18 138
STACHOWIAK-RÓŻECKA Mirosława Agnieszka Nr 3 (Wrocław) 97 193
STEFANIUK Dariusz Paweł Nr 7 (Chełm) 29 710
SUSKI Marek Witold Nr 17 (Piła) 37 853
SZAŁABAWKA Artur Lesław Nr 41 (Szczecin) 15 446
SZARAMA Wojciech Piotr Nr 29 (Gliwice) 12 185
SZCZUCKI Krzysztof Łukasz Nr 5 (Toruń/Włocławek) 34 014
SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa Nr 15 (Tarnów) 26 231
SZEFERNAKER Paweł Maciej Nr 40 (Koszalin) 29 764
SZROT Paweł Nr 40 (Koszalin) 20 214
SZWED Stanisław Nr 27 (Bielsko-Biała) 57 055
SZYNKOWSKI VEL SĘK Szymon Andrzej Nr 39 (Poznań) 45 167
ŚCIGAJ Agnieszka Nr 13 (Kraków) 6 262
ŚLIWKA Andrzej Nr 34 (Elbląg) 32 895
ŚWIAT Jacek Nr 3 (Wrocław) 13 663
TCHÓRZEWSKI Krzysztof Józef Nr 18 (Siedlce) 25 867
TELUS Robert Nr 1 (Piotrków Trybunalski) 49 262
TERLECKI Ryszard Iwon Nr 14 (Nowy Sącz) 29 882
TUŁAJEW Sylwester Karol Nr 6 (Lublin) 10 228
URUSKI Piotr Marcin Nr 22 (Krosno) 22 703
UŚCIŃSKI Piotr Michał Nr 20 (warszawski obwarzanek) 15 006
WARCHOŁ Marcin Józef Nr 23 (Rzeszów) 26 750
WARWAS Robert Piotr Nr 32 (Sosnowiec) 17 403
WARZECHA Jan Marek Nr 23 (Rzeszów) 14 023
WASSERMANN Małgorzata Ewa Nr 13 (Kraków) 125 786
WĄSIK Maciej Roman Nr 16 (Płock) 24 033
WEBER Rafał Nr 23 (Rzeszów) 31 349
WESOŁY Marek Jacek Nr 31 (Katowice) 9 915
WICHER Patryk Tomasz Nr 14 (Nowy Sącz) 18 604
WIECZOREK Jarosław Wiesław Nr 29 (Gliwice) 23 451
WILK Teresa Nr 34 (Elbląg) 9 280
WITEK Elżbieta Barbara Nr 1 (Legnica) 89 172
WOJCIECHOWSKA VAN HEUKELOM Agnieszka Krystyna Nr 9 (Łódź) 10 557
WOJTYSZEK Agata Katarzyna Nr 33 (Kielce) 15 405
WOŚ Michał Piotr Nr 30 (Rybnik) 39 902
WOŹNIAK Grzegorz Adam Nr 18 (Siedlce) 9 088
WOŹNIAK Tadeusz Jacek Nr 11 (Łowicz/Zgierz) 19 691
WÓJCIK Michał Marek Nr 31 (Katowice) 8 270
WRÓBLEWSKI Bartłomiej Piotr Nr 39 (Poznań) 28 860
ZAWIŚLAK Sławomir Nr 7 (Chełm) 10 936
ZIELIŃSKI Jarosław Nr 24 (Białystok) 20 812
ZIELIŃSKI Tomasz Andrzej Nr 7 (Chełm) 13 469
ZIOBRO Zbigniew Tadeusz Nr 23 (Rzeszów) 74 592
ZUBOWSKI Wojciech Michał Nr 1 (Legnica) 8 527
ZYSKA Ireneusz Nr 2 (Wałbrzych) 11 817

SENAT

Prawo i Sprawiedliwość – 34,81 proc.
Koalicja Obywatelska – 28,91 proc.
Trzecia Droga – 11,50 proc.
Konfederacja – 6,75 proc.
Nowa Lewica – 5,29 proc.
Bezpartyjni Samorządowcy – 4,91 proc.

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

AMBROZIK Rafał Michał Nr 10 (Piotrków Trybunalski) 84 981
BERNACKI Włodzimierz Nr 15 (Tarnów) 98 347
BIEŃKOWSKI Krzysztof Nr 16 (Płock) 80 567
BIERECKI Grzegorz Michał Nr 7 (Chełm) 71 167
BŁASZCZYK Przemysław Jacek Nr 11 (Łowicz/Zgierz) 67 405
BOGUCKA Anna Nr 24 (Białystok) 46 935
CHRÓŚCIKOWSKI Jerzy Mieczysław Nr 7 (Chełm) 97 647
CZELEJ Grzegorz Nr 6 (Lublin) 119 498
DOBKOWSKI Wiesław Józef Nr 10 (Piotrków Trybunalski) 87 843
DURLAK Wiktor Michał Nr 14 (Nowy Sącz) 116 069
GALEMBA Leszek Ryszard Nr 37 (Konin) 87 454
GOGACZ Stanisław Nr 6 (Lublin) 118 844
GOLBA Mieczysław Józef Nr 22 (Krosno) 131 649
GÓRSKI Maciej Nr 18 (Siedlce) 96 148
HAMERSKI Jan Wincenty Nr 14 (Nowy Sącz) 109 899
JODŁOWSKI Józef Nr 23 (Rzeszów) 109 935
KALATA Andrzej Jerzy Nr 27 (Bielsko-Biała) 73 276
KARCZEWSKI Stanisław Nr 17 (Piła) 71 115
KOMOROWSKI Marek Adam Nr 24 (Białystok) 108 827
KRASKA Waldemar Jerzy Nr 18 (Siedlce) 69 725
MAJER Ryszard Bogdan Nr 28 (Częstochowa) 73 331
MAMĄTOW Robert Adam Nr 18 (Siedlce) 89 104
PAJĄK Andrzej Michał Nr 12 (Oświęcim/Wadowice) 152 526
PĘK Marek Nr 13 (Kraków) 112 571
PUPA Zdzisław Stanisław Nr 23 (Rzeszów) 139 782
RUSIECKI Jarosław Nr 33 (Kielce) 80 763
SAGATOWSKA Janina Zofia Nr 23 (Rzeszów) 89 961
SEWERYŃSKI Michał Nr 11 (Łowicz/Zgierz) 87 381
SKURKIEWICZ Wojciech Nr 13 (Kraków) 121 080
SŁOŃ Krzysztof Marek Nr 33 (Kielce) 91 662
SZWED Aleksander Jakub Nr 2 (Wałbrzych) 56 101
WIATR Kazimierz Adam Nr 15 (Tarnów) 89 582
WŁOSOWICZ Jacek Władysław Nr 33 (Kielce) 110 365
ZAJĄC Alicja Maria Nr 22 (Krosno) 98 783

KKW KOALICJA OBYWATELSKA
PO .N IPL ZIELONI

BIEDA Halina Maria Nr 29 (Gliwice) 81 986
BODNAR Adam Piotr Nr 19 (Warszawa) 628 442
BOROWSKI Marek Stefan Nr 19 (Warszawa) 178 104
BORUSEWICZ Bogdan Michał Nr 25 (Gdańsk) 223 227
BREJZA Ryszard Franciszek Nr 4 (Bydgoszcz) 90 083
CZARNOBAJ Leszek Nr 25 (Gdańsk) 56 152
DUNIN Artur Jerzy Nr 9 (Łódź) 155 496
DZIKOWSKI Waldy Nr 39 (Poznań) 190 681
FEDOROWICZ Jerzy Feliks Nr 13 (Kraków) 151 792
GAWŁOWSKI Stanisław Nr 40 (Koszalin) 66 976
GODYLA Beniamin Wincenty Nr 21 (Opole) 78 843
GORGOŃ-KOMOR Agnieszka Aleksandra Nr 27 (Bielsko-Biała) 127 604
GRODZKI Tomasz Paweł Nr 41 (Szczecin) 181 895
GROMEK Janusz Nr 40 (Koszalin) 91 840
GRUPIŃSKI Rafał Szymon Nr 39 (Poznań) 255 036
HIBNER Jolanta Emilia Nr 20 (warszawski obwarzanek) 171 541
JARMUZIEWICZ Tadeusz Nr 21 (Opole) 88 689
KALISZUK Ewa Monika Nr 35 (Olsztyn) 93 766
KIDAWA-BŁOŃSKA Małgorzata Maria Nr 19 (Warszawa) 231 122
KLEINA Kazimierz Mariusz Nr 26 (Słupsk) 143 653
KLICH Bogdan Adam Nr 13 (Kraków) 184 334
KOBIAK Andrzej Nr 4 (Bydgoszcz) 191 824
KOCHAN Magdalena Maria Nr 41 (Szczecin) 176 969
KOŁACZ-LESZCZYŃSKA Agnieszka Maria Nr 2 (Wałbrzych) 94 659
KOMARNICKI Władysław Nr 8 (Zielona Góra) 108 863
LENZ Tomasz Nr 5 (Toruń/Włocławek) 128 755
MAŁECKA-LIBERA Beata Maria Nr 32 (Sosnowiec) 113 692
MATECKA Ewa Jolanta Nr 36 (Kalisz) 84 325
MORAWSKA-STANECKA Gabriela Anna Nr 31 (Katowice) 100 480
PĘCHERZ Janusz Andrzej Nr 36 (Kalisz) 69 512
PIOTROWSKA Jolanta Nr 35 (Olsztyn) 78 072
RYBICKI Sławomir Piotr Nr 26 (Słupsk) 142 131
SCHETYNA Grzegorz Juliusz Nr 3 (Wrocław) 113 815
SEKUŁA Joanna Nr 32 (Sosnowiec) 87 687
SIEDLACZEK Henryk Piotr Nr 30 (Rybnik) 80 430
SZEJNFELD Adam Stanisław Nr 38 (Piła) 105 030
ŚWILSKI Ryszard Jan Nr 25 (Gdańsk) 104 759
WCISŁA Jerzy Nr 34 (Elbląg) 86 158
ZAWIŁA Marcin Edward Nr 1 (Legnica) 61 199
ZDROJEWSKA Barbara Grażyna Nr 3 (Wrocław) 136 168
ZIEMNIAK Wojciech Stanisław Nr 36 (Kalisz) 91 461

KKW TRZECIA DROGA
PSL – POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI

BOBER Ryszard Jakub Nr 5 (Toruń/Włocławek) 82 726
BRZEZIN Gustaw Marek Nr 34 (Elbląg) 73 391
FEDOROWICZ Grzegorz Nr 37 (Konin) 111 128
KAMIŃSKI Michał Tomasz Nr 20 (warszawski obwarzanek) 198 074
LIBICKI Jan Filip Nr 38 (Piła) 119 190
MASŁOWSKI Piotr Paweł Nr 30 (Rybnik) 69 713
PAWLAK Waldemar Nr 16 (Płock) 113 143
RÓŻAŃSKI Mirosław Nr 8 (Zielona Góra) 104 047
TRELA Jacek Szczęsny Nr 6 (Lublin) 93 316
UJAZDOWSKI Kazimierz Michał Nr 3 (Wrocław) 177 158
ŻYWNO Maciej Zenon Nr 24 (Białystok) 139 531

KW NOWA LEWICA

BIEJAT Magdalena Agnieszka Nr 19 (Warszawa) 204 934
GÓRSKA Anna Nr 26 (Słupsk) 89 216
KARPIŃSKI Marcin Nr 11 (Łowicz/Zgierz) 98 107
KONIECZNY Wojciech Jan Nr 28 (Częstochowa) 59 980
KOPIEC Maciej Kamil Nr 31 (Katowice) 86 070
KUKUCKI Krzysztof Aleksander Nr 5 (Toruń/Włocławek) 82 899
SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA Małgorzata Helena Nr 1 (Legnica) 82 511
WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz Nr 1 (Legnica) 55 372
WOŹNIAK Piotr Jan Nr 21 (Opole) 68 452

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW
ZYGMUNT FRANKIEWICZ – PAKT SENACKI

FRANKIEWICZ Zygmunt Mieczysław Nr 29 (Gliwice) 157 302

KWW KRZYSZTOF KWIATKOWSKI – PAKT SENACKI

KWIATKOWSKI Krzysztof Nr 9 (Łódź) 139 689

KWW WADIM TYSZKIEWICZ – PAKT SENACKI

TYSZKIEWICZ Wadim Nr 8 (Zielona Góra) 97 636

KWW ANDRZEJ DZIUBA – PAKT SENACKI

DZIUBA Andrzej Józef Nr 31 (Katowice) 81 134

KWW JÓZEFA ZAJĄCA

ZAJĄC Józef Nr 7 (Chełm) 50 763

2023-10-24

Angora


Wiadomości
Mateusz Morawiecki będzie miał ochronę? Internauci w szoku
bin, www.gazeta.pl, www.gazetaprawna.pl, www.wp.pl
Kaczyński jak ojciec chrzestny? Komentarze w sprawie przesłuchania
(WA)
Komisji ds. rosyjskich wpływów. Potrzebna dla Polski czy rządu?
Na podst. tekstów Agnieszki Burzyńskiej, Marty Rawicz, Zbigniewa Parafianowicza
Społeczeństwo
Może diabeł mi podpowiadał? Wyrok w sprawie zabójstwa siekierą
Katarzyna Binkowska
Fajbusiewicz wraca do spraw sprzed lat. Głos mordercy rozpoznał telewidz
Michał Fajbusiewicz
Prawnik radzi. Kto musi zapłacić za stawiennictwo w wojsku? 
Mecenas Jan Paragraf
Zagadka kryminalna. Próbowała dźgnąć mnie nożem
Wojciech Chądzyński
Matki boją się wychodzić z bloku. „Każdy ma do niego szacunek”
Bohdan Melka, „Żyją w panicznym strachu przed sąsiadem”, TVN
Świat/Peryskop
Makabryczna turystyka. Ich marzeniem jest znaleźć się w centrum wojny
E.W. na podst. Paulina Wilk „Podróże do piekła”, „Polityka” nr 22/2024
Chmury burzowe nad wyborami. Biden zadaje sobie samobójcze ciosy
STOL
Ślub stu osieroconych dziewcząt. Niektóre z nich są nieletnie
EW na podst.: TRT Africa, The Guardian Nigeria, BBC, dateline.ng
Hiszpańska Villajoyosy. Ciepło, słodko, kolorowo
Chrystian Ślusarczyk
Austriackie gadanie, czyli obóz dla uchodźców. Powrót do przeszłości
Ewa Korzeniowska
Lifestyle/Zdrowie
Co dalej z 40 Plus? Polacy potrzebują tego programu
A.M.
Zrozumieć celiakię. Czy dieta bezglutenowa jest zdrowa dla każdego?
Andrzej Marciniak
Rozmowa ze „zdrajcą doskonałym” o przygodzie w niecodziennym reality show
Agnieszka Pacho
Pożegnanie Jacka Zielińskiego. Odszedł młodszy Skald
Maciej Malinowski
Anita Sokołowska. O stabilności i wpływie aktora na społeczeństwo
Na podst. tekstu Joanny Derdy
Angorka