Tydzień z życia gwiazd. Sylwia Peretti: „Ja umarłam razem z nim”

Zbiór najciekawszych informacji z życia polskich gwiazd i celebrytów. Sylwia Peretti zdecydowała się na udzielenie wywiadu po śmierci syna.

Źródło: Instagram Sylwii Peretti

Ślub Martyniuka na Bali

Tego nikt się nie spodziewał! Daniel Martyniuk (34 l.), syn znanego muzyka disco polo, wziął ślub! I to nie byle gdzie, bo na Bali. Relację z uroczystości w wyjątkowym miejscu zamieścił w swoich mediach społecznościowych. Choć uroczystość była utrzymana w wielkiej tajemnicy, na Instagramie pojawiły się romantyczne kadry, na których możemy zobaczyć Faustynę i Daniela. Była piękna biała suknia, płatki kwiatów, wodospad, muzyka grana na skrzypcach i piosenka w wykonaniu syna Zenka Martyniuka zaśpiewana specjalnie dla świeżo upieczonej żony – ujawnia Pudelek. Jak się okazuje, nie jest to wcale tanie przedsięwzięcie, nawet jeśli liczbę gości ograniczy się do minimum. Same przeloty, opłacenie formalności i organizacja uroczystości na miejscu kosztuje aż 15 tys. zł od osoby. Nie jest to kwota, na którą byłoby stać przeciętnego Polaka, ale syna najbogatszego polskiego muzyka już tak. Co jest istotne, by w ogóle pomyśleć o ślubie na Bali, trzeba mieć nie tylko zasobny portfel, ale i załatwić szereg dokumentów, które umożliwią przeprowadzenie ceremonii. Jak się okazuje, w świetle polskiego prawa tylko małżeństwo zarejestrowane w USC jest uznawane za ważne. Dopóki Daniel Martyniuk i Faustyna Jamiołkowska tego nie zrobią i nie wrócą do Polski, ich balijski ślub nie jest jeszcze ważny.

Sylwia Peretti: „Ja umarłam razem z nim”

Sylwia Peretti (42 l.) to celebrytka znana z programu „Królowe życia”. Kobieta kilka miesięcy temu przeżyła potworną tragedię. Jej jedyny syn Patryk spowodował wypadek samochodowy, w którym zginął wraz z trzema kolegami. Po trzech miesiącach od zdarzenia Peretti zdecydowała się na udzielenie bolesnego wywiadu. W rozmowie z Vivą! powiedziała wprost, że po śmierci syna jej świat się zawalił. I choć mówi się, że „wszystko dzieje się po coś”, to dla niej ta tragedia nie miała żadnego sensu. I zamiast „życiowej lekcji” dla siebie odczuwa tylko ciągły ból. – Ja umarłam razem z nim. Mnie nie ma. Nie istnieję. Nie jestem w stanie żyć, funkcjonować normalnie. To wydarzenie nie dociera jeszcze do mnie i chyba nigdy nie dotrze (…). Teraz nic nie ma już dla mnie znaczenia. Strefa zawodowa, emocjonalna, psychiczna straciły dla mnie wartość, bo zabrakło kogoś, kto był w moim życiu najważniejszy – opowiadała celebrytka, która została matką w wieku 18 lat. W „Królowych…” wyznała, że dziś żałuje jednego – że nie ma więcej dzieci. – Wcześniej uważałam, że on i ja to jedność i nikt więcej nie jest nam potrzebny do szczęścia. Mężowie zmieniali się, a ja z synem byliśmy zawsze razem – opowiadała celebrytka.

Źródło: Instagram Sylwii Peretti

Antyklerykał i katolik

Paweł Domagała (39 l.) ma potrzebę wiary w Boga i identyfikuje się jako katolik. Jednocześnie uważa się za antyklerykała i brzydzą go wszystkie przestępstwa w Kościele – ujawnia portal Gwiazdy. – Moi rodzice są wierzący, ja może jestem trochę inaczej wierzący niż oni, bo miałem taki moment rzeczywiście odejścia od wiary i nawet zastanawiałem się nad odejściem z katolicyzmu w ogóle – wyznał gwiazdor. Domagała chciał dalej być chrześcijaninem, ale już we wspólnocie protestanckiej. Ostatecznie po dwóch latach poszukiwań i przemyśleń pozostał w Kościele katolickim. Ciągle ma jednak ambiwalentne uczucia. – Byłoby mi dużo łatwiej, i psychicznie, i emocjonalnie, gdybym mógł odejść, zrobić apostazję i powiedzieć: „Jesteście pedofilami, zje…mi, po prostu mafia”. Chciałbym tak zrobić i mieć z tym święty spokój, zostać protestantem i mieć wyj…ne. Ale jeśli podchodzę do tego poważnie (…), to, niestety, nie mogę tego zrobić, bo wyłączając tych ludzi i ten cały syf, tę mafijną strukturę, sprawy duchowe sklejają mi się tylko w Kościele katolickim (…). W związku z tym bardzo żałuję, że nie mogę dokonać apostazji – wyjaśnił aktor.

Ile zarabiają gwiazdy disco polo?

Magdalena Narożna (34 l.) w ostatnim wywiadzie miała okazję porozmawiać o zarobkach gwiazd disco polo. Wokalistka podkreśliła, że medialne doniesienia na ten temat nie uwzględniają pewnej ważnej kwestii. – Ja nie lubię ogólnie rozmawiać o pieniądzach i to jest dla mnie taki temat, o którym nie powinno się rozmawiać. Ja mówię, że każdy zarabia to, na co sobie zapracuje. Trzeba liczyć się z tym, że niektórzy podają stawki, nie oddzielając od tego menedżerów, członków zespołów, podatków, sratków i tak dalej. My też się rozliczamy z tego. My też uczciwie pracujemy, zarabiamy – powiedziała wokalistka serwisowi Shownews.pl. Narożna przyznała, że pieniądze, jakie zarabia, to miły dodatek do pracy, którą kocha. – Każdy może spełniać się w każdej dziedzinie. Ja na przykład odnalazłam się w tej. Zawsze chciałam to robić, kocham to robić i jestem szczęśliwa, że mogę zarabiać dzięki temu i stać mnie na godne życie. Ale gdybym musiała zrezygnować z tego, gdybym nie miała wyjścia, poszłabym do innej pracy. To jest podstawa – dodała.

Kazik Staszewski już w domu

Kazik Staszewski (60 l.) spędził ostatnie dni w szpitalu. Wielbiciele Kultu żyją w napięciu, snując domysły na temat stanu zdrowia wokalisty. Pojawiło się kilka krótkich komunikatów ze strony jego najbliższych przyjaciół, a teraz głos zabrał sam Kazik. – A tymczasem pan Kazimierz Staszewski, pieśniarz, już w domu. Nieco obolały po zabiegu, ale trzyma się dobrze. Śpiewa, tańczy, recytuje – napisał w mediach społecznościowych. Dzień później koledzy z zespołu poinformowali, że najbliższe koncerty w Białymstoku i Warszawie zostają przeniesione – donosi portal gwiazdy.wp.pl. – Powrót Kazika do pełni sił wymaga jeszcze trochę czasu. Mimo znaczącej poprawy jego obecny stan nie pozwala na powrót na scenę i stawienie czoła przeszło dwuipółgodzinnemu koncertowi. A innych przecież nie gramy – uzasadniali w internetowym wpisie. 

2023-11-03

Małgorzata Kopeć


Wiadomości
O języku serca, snu i miłości. Decyzja Dudy o języku śląskim ma prawo boleć
Henryk Martenka
„Walet” tropi „Red is Bad”. Marka odzieżowa sponsorowana za nasze pieniądze
AB
Wielka improwizacja. Rozmowa z prof. RAFAŁEM CHWEDORUKIEM
Krzysztof Różycki
Społeczeństwo
Cwaniaków ci u nas dostatek. Mężczyzna oszukiwał kobiety na pieniądze
Bohdan Melka na podst. Kanał Zero, Uwodził i wyłudzał pieniądze, 31.05
O krok od wystrzału. Co się stało z polską klasą średnią?
E.W. na podst. Dawid Karpiuk. Uwaga, toniemy. Newsweek nr 23/2024
Świat/Peryskop
Kraje bałtyckie i Finlandia w gotowości. Nie chcą dać się zaskoczyć Rosji
KA na podst.: lrt.lt, news.err.ee, vz.lt, ft.com, theconversation.com, nv.ua
Wojna na Ukrainie a dzieci. Wiele z nich zginęło lub zostało rannych
AS na podst.: bbc.com, abcnews.go.com
Afrykański apetyt Rosji. Co planuje Putin na tych terenach?
(ChS) Na podst. www.sme.sk
Paryskie gołębie, miejcie się na baczności!
Piotr Czarzasty, Paryż, korty Rolanda Garrosa
Gjlilan. All inclusive dla więźnia
(ChS) na podst.: www.dnevnik.bg, www.koha.net, www.apnews.com
Lifestyle/Zdrowie
Ta terapia może pomóc wielu dzieciom w odzyskaniu słuchu
TŁ, ELEANOR HAYWARD © Times Newspaper Limited, London 2024
Szczepionka przeciw czerniakowi. To przełom w zmaganiach z rakiem
KK na podst.: BBC, Reuters, The Guardian, Der Spiegel, CNBC, The Daily Mail
Kontrowersyjne słowa Pawła Golca o koniach. Komentarze internautów
(bin) na podst. www.pudelek.pl, www.salon24.pl www.gazeta.pl
Angorka