Gdzie bogacze jeżdżą na urlopy? 10 najchętniej wybieranych ośrodków

Jedne z najbardziej ekskluzywnych miejsc na wakacje. Na forum online dla podróżników poszukujących luksusu opisano, gdzie bogaci lubią jeździć na urlop – od oszałamiających willi w dżungli po hotel z „dyrektorem plaży”. 

Screenshot: YouTube

Zamieszczony na forum internetowym wpis zachęcał użytkowników, „którzy lubią wydawać nadmiar pieniędzy na podróże”, do podzielenia się namiarami na ulubione miejsca. Przekonywano w nim też, by głosować na miejsca, których uczestnicy forum jeszcze nie odwiedzili, ale chcieliby to zrobić w przyszłości. Oto ośrodki i hotele, które lubią najbogatsi ludzie na świecie, oraz takie, które mają na liście swoich marzeń. 

The Bodrum Edition, Bodrum, Turcja 

Na miejscu z największą liczbą głosów znalazł się ośrodek The Bodrum Edition, piękna oaza nad Morzem Egejskim, gdzie elita opala się w minimalistycznych prywatnych willach, z których każda ma basen typu infinity. Jeden z internautów opisał, jak kiedyś nagła burza zaskoczyła nad morzem jego siostrę, a dyrektor hotelowej plaży biegł po piasku z grupą osób trzymających parasole, by ochronić ją przed deszczem. Potem osobiście obsłużył wszystkich przy najlepszym stole – na koszt firmy, jako przeprosiny za przemoknięcie. Średnia cena za nocleg: 925 dolarów.

Subskrybuj angorę
Czytaj bez żadnych ograniczeń gdzie i kiedy chcesz.


Już od
22,00 zł/mies
2024-02-20

AS na podst.: dailymail.co.uk, nytimes.com, time.com