Celebryckie przebieranki. Które gwiazdy wzięły udział w Halloween?

Jeśli chcesz być celebrytą, musisz nauczyć się kłamać. To pierwsza i najważniejsza umiejętność: udawać kogoś, kim nie jesteś, ale kim bardzo chciałbyś być. Ta mistyfikacja zaczyna się zwykle od wyglądu, stąd tak liczne u znanych osób poprawki urody, i to od najmłodszych lat. 

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan swoimi przebraniami na Halloween rozwalili system! /Fot. Instagram

Dalej są stroje, cały styl ubierania się, najlepiej wymyślony przez profesjonalistę. Nie wierzcie w istnienie czegoś takiego jak gust znanych osób. To, co noszą w miejscach publicznych, na galach, premierach i innych imprezach, to zawsze wybór ich stylistów. Te VIP-y, które mają więcej osobowości, potrafią niekiedy coś samodzielnie zaproponować albo na coś, co zupełnie im nie odpowiada, się nie zgodzić. Z reguły jednak grzecznie noszą się tak, jak stylista każe. Czasem jest więc lepiej, a czasem gorzej. To samo tyczy się makijażu i fryzur. Wymyślają je dla znanych osób całe sztaby ludzi. 

Celebryci uwielbiają Halloween

Wraz z końcem października zaczyna się celebrycki raj. Całkowicie zaadaptowane już do naszych warunków święto Halloween rozpoczyna sezon celebryckich przebieranek. Ta moda przyszła oczywiście ze Stanów Zjednoczonych, ale nasze gwiazdki nie mogą być gorsze. Te same osoby, które na co dzień przekonują nas, że trzeba myśleć o ekologii, nie zaśmiecać świata nadmiarem odpadów, kiedy zbliża się dzień duchów, tracą wszelkie hamulce i dekorują domy od podłogi po sufit, obwieszając je halloweenową makulaturą. To dopiero początek, bo najważniejsze są wymyślne stroje i makijaże. Niektórzy przebierają się dla samego przebrania, inni tak przepoczwarzeni wędrują na bale i prywatki. 

Od kilku lat prym w stylizowaniu nie tylko siebie, ale i całej rodziny wiedzie w kraju nad Wisłą ambitna Małgorzata Rozenek (45 l.). Kiedyś – wraz z mężem Radosławem Majdanem (51 l.) – chciała być jak nasi, nadwiślańscy, Beckhamowie. Kiedy jednak nadciąga Halloween, celebrytka przypomina sobie, że nie ma to jak naśladować Heidi Klum (50 l.). Ta była modelka jest absolutną królową przebrań na Halloween, a zdjęcia jej niesamowitych strojów obiegają co roku cały świat. W tym roku postanowiła zostać rozkładającym ogon wielobarwnym pawiem, a w stworzeniu i zaprezentowaniu kreacji pomógł jej sztab projektantów, wykonawców kostiumu, a na koniec grupa dziesięciorga tancerzy. Nie da się tego opowiedzieć, trzeba po prostu zobaczyć zdjęcia, które celebrytka publikuje w mediach społecznościowych. Za to państwo Majdanowie zdecydowanie spuścili teraz z tonu. Poinformowali jedynie półtora miliona obserwatorów w sieci, że udekorowali dom nietoperzami z papieru i mnóstwem plastikowych czaszek. Żeby pozostać w „strasznym” nastroju, Małgorzata wystąpiła wraz z grupą modeli przebranych za zombie w reklamie serwisu dowożącego zakupy do domu. Zamiast wydawać więc na kostiumy i sesję fotograficzną, postanowiła zarobić niezłą sumkę za udział w promocji. Na wspólnej imprezie halloweenowej bawili się za to w tym roku Agnieszka Woźniak-Starak (45 l.) i Dawid Woliński (46 l.). Prezenterka pokazała nie tylko okolicznościowy strój, ale i „ociekający krwią” oraz brokatem makijaż. 

Kto jeszcze zabłysnął?

Swoje halloweenowe stroje pokazały też w sieci inne znane panie. Internautów zachwyciło przebranie Julii Kuczyńskiej (36 l.), czyli Maffashion. Influencerka już od kilku lat dzielnie walczy o tytuł najbardziej kreatywnej celebrytki i tym razem zobaczyliśmy jej strój inspirowany postaciami Jacka i Placka z filmu „O dwóch takich, co ukradli księżyc”. Przypomnijmy, że w te role wcielali się kilkuletni Jarosław i Lech Kaczyńscy. Fani pomysłowej Julki byli zachwyceni. „Jesteś mistrzynią” – pisali pod serią zdjęć w oryginalnym przebraniu. Kiedy gwiazdy nie przebierają się za straszne ani śmieszne postacie, to chadzają na pokazy mody, żeby wiedzieć, co się nosi w tym sezonie. I oczywiście po to, aby zapozować fotoreporterom na ściance. Właśnie była kolejna okazja – swoją nową kolekcję zaprezentował duet Paprocki & Brzozowski. Za wybieg posłużyły schody w Muzeum Narodowym. Modelki zaprezentowały trzydzieści wymyślnych sukien uszytych z koronek, jedwabi i innych eleganckich materiałów. Żeby je nosić, trzeba być gwiazdą albo inną lwicą salonową, która bywa na hucznych imprezach nawet kilka razy w miesiącu. Na widowni pojawiły się więc między innymi: Monika Olejnik (67 l.), Joanna Koroniewska (45 l.), Joanna Horodyńska (47 l.) i Ilona Ostrowska (49 l.). Ich stroje to był osobny pokaz, istne targowisko próżności. Zobaczyliśmy niemal całkowicie gołe biusty, odsłonięte po pas nogi. Celebrytki jak zwykle wolą bowiem odkrywać, niż zakrywać. Nie sposób było więc nie zauważyć Sandry Kubickiej (28 l.) w sukience w krzyczącym pomarańczowym odcieniu, z gorsetem ściskającym do granic możliwości piersi modelki. Karolina Pisarek (26 l.), pozując do zdjęć, co chwila robiła dziwne miny i przybierała takież pozy, podciągając wydekoltowaną suknię, byśmy dziś nie śmiali się, że odsłoniła jeszcze więcej, niż miała. 

Źródło: Instagram

Cóż my byśmy bez was, celebryci, zrobili? Z kogo byśmy się śmiali, gdyby nie było was i waszego próżniaczego życia? Trzeba by was wymyślić, bo nam, zwykłym szaraczkom, dostarczacie przecież tyle radości na co dzień i od święta. Wspaniale, że jesteście i dobrze, że za chwilę rusza karnawał. Biegając z balu na bal w coraz dziwniejszych i coraz droższych kreacjach, znów będziecie nas bawić i śmieszyć. 

2023-11-06

Plotkara


Wiadomości
Cmentarzysko politycznych słoni. Rozmowa z prof. ANTONIM DUDKIEM
Krzysztof Różycki
Van Gogh maluje Brzózki (NASZ REPORTAŻ)
Wojciech Barczak
Wojenka Dudy o ambasadorów. Komentarze w internecie
(WA)
Z mediów do polityki. Wyboista i jednokierunkowa droga
Marek Palczewski
Lewica dla dziewczyn, prawica dla chłopaków. Tak jest w polskich szkołach
E.W. na podst.: Dawid Karpiuk. „Heroiczne sprawy”, „Newsweek” nr 24/2024
Społeczeństwo
Wabił się Bady. Surowy wyrok za zabójstwo psa
Katarzyna Binkowska
Fajbusiewicz wraca do spraw sprzed lat. 17-latka i znajomy z Afryki
Michał Fajbusiewicz
Śmierć jeździ tirem. Historia Roberta Bena Rhoadesa
Cezary Stolarczyk na podst.: gq.com, Deseret News, Tucson Weekly, The Guardian, Daily Mail
Zagadka kryminalna. Napad w warsztacie samochodowym
Wojciech Chądzyński
Polki nie chcą mieć dzieci. Z czego wynika ten trend?
(KGB) na podst. TOK FM
Świat/Peryskop
Zachód udzielił Ukrainie prawa do ataku. Pociski szybko ruszyły na terytorium Rosji
CEZ na podst.: currenttime.tv, inforesist.ua, izvestia.ru, mk.ru
110. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Papież Franciszek jest już gotowy
ANS na podst.: repubblica.it, vaticannews.va, tg24.sky.it, corriere.it, chiesacattolica.it
I co dalej, monsieur le président? O co chodzi Macronowi
Leszek Turkiewicz
Niemcy: plan budowy 400 tys. tanich mieszkań. Potrzebują taniej siły roboczej
PKU na podst. Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung
Hymny narodów świata: Bihar
Henryk Martenka
Lifestyle/Zdrowie
Miastenia. Rzadka choroba, która osłabia całe ciało
A.M.
Polska Róża. Piękna, smaczna, zdrowa
Krzysztof Tomaszewski
Reaktywacja Just 5. „Sukces nas połączył, trzymaliśmy się razem”
Tomasz Gawiński
Sting gra i wspomina. Jak przebiega trasa „3.0 Tour”?
Grzegorz Walenda
„Ludzie są z natury dobrzy”. Wywiad z psychoterapeutą
Barbara Jagas
Angorka