PiS chce protestować 11 stycznia. Komentarze internautów

PiS zapowiada 11 stycznia ogólnopolski protest.

Fot. Twitter

 – Wzywamy wszystkich Polaków, którym bliskie są ideały wolności, by zaprotestowali przed Sejmem przeciwko dyktatowi siły i łamaniu prawa przez rząd Donalda Tuska i sejmową koalicję – oświadczył rzecznik partii Rafał Bochenek. Nad uczestnictwem zastanawia się już znana z happeningów politycznych Lotna Brygada Opozycji. Napisali w poście na X: „Pomyślimy, czy przyjść”.

Trzeba w końcu ratować rynsztok słowny i nienawiść człowieka do drugiego człowieka. (lolo) _ Polaków niewielu będzie. Za to fanów PiS-u kilku się znajdzie! (no no)

W TV Republika można będzie zobaczyć sprawozdanie z tej akcji. Materiały zapożyczono z protestów przeciwko PiS. Tylko śnieg domalują i będzie jak ulał. (fenek9)

Pomysł wyciągnięcia na mróz tysięcy emerytów w sezonie grypowo-covidowym jest mocno kontrowersyjny. Nie można by w kwietniu tego spędu urządzić? (Paweł)

Na 11 stycznia zapowiadają raczej ulewę. (panie Bochenek)

Przyjdą pewnie tylko sami nacjonaliści, bo cała reszta wie, jak ta wolność, równość i prawa człowieka wyglądały. (nie ośmieszaj się pan)

A co? Pani Vera Jourova nie pomogła? (sd2017)

Diabeł się ubrał w ornat i ogonem na mszę dzwoni. (Calak Slawek)

Ludzie, czy tak naprawdę nie można już zakończyć tej wojny polsko-polskiej? Tyle spraw jest ważniejszych do zrobienia. Czy w końcu nie może powstać jakaś normalna partia? (Polak)

To Tusk szykuje nam chaos i anarchię! (rysiek)

Niech sobie idą, my wychodziliśmy przez 8 lat. Mam nadzieję, że policja potraktuje ich tak samo, jak traktowała nas – bicie pałkami teleskopowymi i łamanie rąk. (Boryna)

Najważniejsze, że cały świat już pisze o represjach i terrorze zgrai, która doszła do władzy w Polsce. To wiele znaczy dla Polaków i Polski, gdzie zaczynają już być więźniowie polityczni. (word)

Zacznijcie budować podziemne struktury Państwa Polskiego, bo nie przetrwacie jako Naród. (syn akowca)

Nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać? Toż oni nadal funkcjonują w innej rzeczywistości! (michałek)

Niech jeszcze pan Terlecki zorganizuje marsz miliona… kretynów. (MrDodiLumiere)

…z wuwuzelami. (jac)

Ile będą płacić za udział? Przyjadę, ale biorę nie mniej niż 500 złotych za godzinę. (daga_1) 

2024-01-01

(bin) na podst. www.wp.pl, www.gazeta.pl, www.gazetaprawna.pl