Tarot na co dzień (15.05)

Co karty Ci przepowiadają? Odnajdź swój znak zodiaku poniżej i poznaj wróżbę na dziś.

Źródło: Bing

DZIEWIĄTKA KIELICHÓW

BARAN 21.03. – 19.04. 

Nie narzekaj i nie prowokuj losu, bo jeszcze się spełni Twoje biadolenie. Przekonasz się za chwile, że Twoje kłopoty (straszne?) są niczym, w porównaniu z problemami przyjaciela. Ruszaj mu z pomocą!

BYK 20.04. – 20.05.

Sprawdź, ile zostało Ci w portfelu. Będziesz potrzebował sporo gotówki, by „wyprostować” rodzinne kłopoty. No, bo jeśli nie Ty, to kto miałby się tym zająć? W miłości wolny związek wolności nie gwarantuje…

BLIŹNIĘTA  21.05. – 21.06.

Lekarstwo na emocjonalny „dołek”to… zakochać się (w maju to obowiązek!). Ulegnij potrzebom serca bez myślenia o konsekwencjach. Słowem – pozwól sobie zgłupieć, choćby (przed)ostatni raz!

RAK 22.06. – 22.07. 

Dziś liczyć się będą sprawy najprostsze: rodzina, przyjaciele, z zwłaszcza ten Ktoś, bez którego nawet wiosna nie cieszy. Finanse? Zdobędziesz  je, gdy tylko będziesz miał dla kogo się starać.

LEW 23.07. – 22.08.

Gdy atrakcyjne kociaki widzą w Tobie zramolałe Lwisko – cierpi ambicja i odechciewa się robić cokolwiek. Weź się za siebie! Trochę starań, uśmiech, kilka właściwych słów – a wieczorem Lew pokaże, na co go stać!

PANNA 23.08. – 22.09.

Lepsze jest wrogiem dobrego – odczujesz dziś prawdziwość tych słów. Jeśli wydaje Ci się, że w sercowych sprawach zasługujesz na więcej, może się okazać, że Pokusa jest ponad Twoje siły…

WAGA 23.09. – 22.10.

Dzisiejszy dzień poświęcisz rodzinie. Niestety, Twoje argumenty nie przekonają bliskiej osoby, by zmieniła swoje postępowanie. Może podeprzesz je finansową zachętą? W miłości – wiosenna burza!

SKORPION 23.10. – 21.11.

Od rana – sielanka, niczym w familijnym serialu. Wszyscy będą dla Ciebie mili, zamiast obowiązków – miłe pogawędki z kolegami, a po zakupach zostanie w portfelu dość na upominek – bez okazji i od serca.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Kierowco! Pozwól dziś odpocząć swemu pojazdowi. No, chyba, że jesteś abstynenckiego wyznania – wtedy możesz sobie pojeździć, ale unikając autostopowiczów. Taki los abstynenta…

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

To nie jest dobry dzień, by myśleć o nowej pracy (także, by zachęcać innych do jej zmiany). Zły humor kogoś, kto decyduje o Twoich obowiązkach wkrótce przeminie. Może nawet Cię przeprosi?

WODNIK 20.01. – 18.02.

Młodsze pokolenie w rodzinie wymaga „ustawienia”. To nie pora na kompromisy – Twoje decyzje muszą być nieodwołalne. Możesz nawet podnieść głos (i nic więcej)! Wieczorem – niespodzianka. Baaardzo miła.

RYBY 19.02. – 20.03.

Zadbaj o kondycję. Jak? Natura, to – zdrowie. Miłość – to coś, co zdrowiu sprzyja. Zatem – miłość na łonie natury, to lekarstwo dla Ciebie! Ale o planowaniu rodziny też warto pamiętać…

2024-05-15

Małgorzata Kruczkowska