Tarot na co dzień (11.05)

Odnajdź swój znak zodiaku i poznaj wróżbę na dziś.

Źródło: Bing

SIÓDEMKA KIELICHÓW   

BARAN 21.03. – 19.04. 

Na chlebek (może i z masełkiem) dziś nie braknie, ale ogólnie z forsą krucho. Możesz sobie odpuścić zakupy, ale nie trać czasu i zajmij się umocnieniem uczuciowego związku. Z nim też… krucho.

BYK 20.04. – 20.05.

Trzeba szybko (jeszcze dziś) wyprostować to, co ostatnio udało Ci się „napsocić”. Prawdziwa skrucha i szczere słowa wystarczą, ale pamiętaj – następnym razem może się nie udać…

BLIŹNIĘTA  21.05. – 21.06.

Nie narzucaj sobie zbyt ambitnych planów. Sił wystarczy, by zająć się jednym, wybranym problemem. Posłuchaj rady przyjaciela i doprowadź sprawę do końca. W miłości dużo słów, ale gdzie reszta?

RAK 22.06. – 22.07. 

Gdy lenistwo zwycięża Twoje poczucie obowiązku – nie walcz z nim. Po prostu się poddaj i wykorzystaj ten czas, by oczyścić umysł z niepotrzebnych myśli. Zazdrość także nie jest Ci potrzebna!

LEW 23.07. – 22.08.

Ten weekend warto przeznaczyć przede wszystkim na własne przyjemności. Odrobina egoizmu doskonale wpłynie na Twój nastrój. Otoczenie może mieć inne zdanie, ale… ten dzień należy wyłącznie do Ciebie!

PANNA 23.08. – 22.09.

Spróbuj, choć przez jakiś czas, o niczym nie myśleć. To taki reset dla psychicznego wzmocnienia organizmu. Już wieczorem odczujesz skutki kuracji – Twoje pomysły w zaciszu sypialni będą niesamowite!

WAGA 23.09. – 22.10.

Anielska cierpliwość ukochanej osoby powoli się kończy. Twoje zmienne nastroje i świętego wyprowadziłyby dziś z równowagi. Może majowy urlop? A może po prostu odpuść sobie cudze kłopoty?

SKORPION 23.10. – 21.11.

Warto, w spokoju, raz jeszcze przemyśleć planowane wydatki. Na wszystko nie wystarczy, a o braniu kredytu lepiej zapomnij. Niewykluczone, że spotkanie ze starszym krewnym rozwiąże Twój problem.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie myśl, co zrobisz, gdy wygrasz w totolotka, ale daj sobie szansę i wyślij kupon. Tak samo nie sprawdzi się myślenie o tym, jak pięknie byłoby, gdyby Ktoś zauważył Twoje starania. Po prostu – działaj!

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Zdrowie dokucza? Nie sięgaj po medykamenty (cudowne…), które reklamują w mediach. One leczą tylko portfel z nadmiaru gotówki. Może wystarczy dzień „na luzie” i, koniecznie, w miłym towarzystwie?

WODNIK 20.01. – 18.02.

Jeśli to możliwe, poczekaj z podejmowaniem ważnych decyzji. Sprawy finansowe można odłożyć na dzień (lub dwa), a niespełnione miłosne obietnice, jeśli czekały tyle, poczekają jeszcze trochę…

RYBY 19.02. – 20.03.

Od tego, by znaleźć się w siódmym niebie dzielił Cię będzie tylko krok. Wystarczy, że poświęcisz ten dzień ukochanej osobie, nie szczędząc jej wyznań i… może jakiegoś dowodu na miarę Twojego uczucia…

2024-05-11

Małgorzata Kruczkowska