Dziś rusza Kanał Zero. Co zaoferuje nam Krzysztof Stanowski?

Nowy projekt medialny Krzysztofa Stanowskiego zatytułowany "Kanał Zero", oficjalnie rozpoczął swoją działalność w czwartek.

Fot. YouTube

Pierwszy materiał na kanale pojawił się o godzinie 20.00. Była to rozmowa na żywo między Przemysławem Rudzkim a samym Krzysztofem Stanowskim. Choć nie wiadomo jeszcze, czy w piątek zostaną emitowane kolejne treści, już teraz projekt cieszy się dużym zainteresowaniem.

Przypomnijmy, że w październiku ubiegłego roku Stanowski ogłosił swoje odejście z Kanału Sportowego, który współzałożył z innymi osobami. Następnie zainicjował nowy projekt medialny, czyli „Kanał Zero”. Zanim opublikowano pierwszy materiał na kanale, zatytułowany „Kanał Zero – co to będzie?”, liczba subskrybentów przekroczyła 200 tysięcy. Obecnie Kanał Zero cieszy się już ponad 538 tysiącami subskrybentów.

Projekt ma zrzeszać ekspertów z różnych dziedzin, obejmujących m.in. tematy polityczne, sportowe i naukowe. Jednakże oprócz treści poważnych w ramach projektu pojawią się również materiały rozrywkowe. Rozpoczęcie oficjalne nastąpiło 1 lutego 2024 roku na platformie YouTube, a firma x-kom zapewniła partnerstwo technologiczne, dostarczając wysokiej jakości sprzęt i wspierając proces wyposażania stanowisk pracy dla pracowników Kanału Zero.

2024-02-01

Sebastian Jadowski-Szreder