„Żądam kategorycznie” Za pośrednictwem mediów społecznościowych Lech Wałęsa poinformował, że przed laty przekazał „tysiące dolarów” na utworzenie specjalistycznej placówki ochrony zdrowia działającej w budynku Solidarności w Gdańsku. Jak relacjonował były współzałożyciel i pierwszy przewodniczący NSZZ „Solidarność”, w podziękowaniu za wsparcie umieszczono tam tablicę upamiętniającą jego darowiznę. Według Wałęsy po kilku latach tablica została zdemontowana i
2026-05-11
Lech Wałęsa chce zwrotu wielu tys. złotych. Poszło o tabliczkę pewnej instytucji
SJS na podst. Fakt.pl, Onet