R E K L A M A
R E K L A M A

Motocykliści ruszyli w trasę dla Hospicyjnego Domu Aniołków

Charytatywna wyprawa z Grębowa połączyła pasję do zabytkowych maszyn z pomocą dla ciężko chorych dzieci.

Rys. Angora

„Gazela Grębów jedzie dla Domu Aniołków” to charytatywna wyprawa motocyklowa, która wyruszyła z Grębowa (powiat tarnobrzeski). 

Subskrybuj angorę
Czytaj bez żadnych ograniczeń gdzie i kiedy chcesz.


Już od
22,00 zł/mies




2026-06-23

G.K. na podst. inform. prasowych