Torkowska, która kandydowała z Konfederacji: Nie uważam, że Rosja jest wrogiem Polski

Samuela Torkowska, kandydatka Konfederacji do Sejmu, znowu szokuje: - Nie uważam, że obecnie Rosja jest wrogiem Polski - powiedziała w wywiadzie.

Źródło: Konfederacja /YouTube

Reakcja Korwina

Chociaż Janusz Korwin-Mikke został usunięty z szeregów Konfederacji, podpiął się pod narrację byłej kandydatki tej partii, mowa właśnie o Samueli Torkowskiej. Nestor wolnorynkowej prawicy napisał na platformie X:

Nie tu miejsce na dyskusję, czy FR jest obecnie wrogiem RP – proszę tylko o zrozumienie: dla bolszewików (na ogół Żydów) Rosjanin to był wróg, to carat! Myśmy bolszewików odpędzili – a nad Rosjanami znęcali się jeszcze wiele lat. Łagry były pełne Rosjan! Nie mylmy Rosji z ZSRS!!! Nie! Kirgizi, Kazachowie, Ukraińcy – to byli bracia uciskani przez carat, przez Rosjan! Podobnie dziś dla Lewicy w USA (też na ogół Żydów!) Murzyni, Latynosi i inne mniejszości (także seksualne) to uciskani bracia walczący z Białymi Wyzyskiwaczami. Lewica jest ponadnarodowa. Lejba Trocki pytany, czy jest Żydem czy Rosjaninem, odparł: „Jestem socjaldemokratą – i nikim więcej!„. Czerwoni Khmerowie w Kambodży wymordowali ⅓ ludności, Khmerów przecież!! Czy gdyby opanowali jeszcze Laos i wymordowali 10% Laotańczyków, to mieliby oni pretensje do Khmerów??!!? Chyba nie…? A Czerwoni Khmerowie to jednak byli Khmerowie – podczas gdy całe kierownictwo bolszewików to byli Żydzi (83%), Polacy, Łotysze, Ormianie, Gruzini i inni – Rosjan tam praktycznie nie było!

A zatem to klasyczna dla Korwina retoryka, która ma bronić Rosjan. Poniżej zamieszczamy wypowiedź Torkowskiej:

Z „Top Model” do polityki

Samuela Torkowska, zanim postanowiła zaangażować się w politykę, uczestniczyła w 4. edycji talent show „Top Model” i była w związku ze znanym, kontrowersyjnym aktorem Antonim Królikowskim. Powtórzmy, że startowała do Sejmu z list Konfederacji. Swego czasu, co wymowne, nie ujawniła, czy chciałaby zwycięstwa Rosji czy Ukrainy w wojnie za naszą wschodnią granicą. Utrzymywała, że Ukraina nie ma szans w walce z agresorem.

Powiedziała też, że „nie chce żydowstwa, LGBT i wielu rzeczy, które obecnie są„.  Na poniższym nagraniu można usłyszeć, jak Torkowska zachwycała się potencjałem militarnym Rosji:

https://x.com/GoniecPL/status/1709635323548885317?s=20

Konfederacja dla swojego dobra powinna odcinać się od takich osób.

 

2024-02-05

Bartłomiej Najtkowski