Wyprawa na wyspę Réunion. Co warto na niej zobaczyć?

Lot z rajskiego Mauritiusa na (równie rajską) francuską wyspę Réunion trwa 25 minut. O ile samolot linii Air Mauritius wystartuje. 

Fot. autorka

Sądząc z opinii w internecie, taka sytuacja to raczej wyjątek niż reguła (według internautów oceniających linię lotniczą „co najmniej 60 procent lotów tej linii jest albo anulowanych, albo opóźnionych”, ale śledząc tablicę odlotów na lotnisku na Mauritiusie, człowiek ma wrażenie, że raczej bliżej 100 procent lotów spotykają takie kłopoty), ale o tym przekonamy się dopiero po dwóch tygodniach pobytu na Réunion i niezliczonych przeprawach z linią Air Mauritius… Macie lot o 15? Będzie anulowany – stwierdza beztrosko pracownica lotniska w stolicy Mauritiusa. Polecicie następnym. 

Mimo prawie 30 stopni na zewnątrz i tropikalnej wilgoci na lotnisku nie działa klimatyzacja. Zamiast niej powietrze „chłodzi” zawieszony na suficie wielki wiatrak. Dekorację stanowią sztuczna choinka, bombki i renifery. Mamy połowę stycznia i nie ma powodu, żeby usunąć bożonarodzeniowe ozdoby

Subskrybuj angorę
Czytaj bez żadnych ograniczeń gdzie i kiedy chcesz.


Już od
22,00 zł/mies
2024-05-04

Lilka Poncyliusz-Guranowska