Tarot na co dzień (12.05)

Jaki będzie początek majówki? Odnajdź swój znak zodiaku i poznaj wróżbę na dziś.

Rys. Copilot

RYCERZ MIECZY   

BARAN 21.03. – 19.04. 

Mieczem, słowami, pochlebstwem będziesz dziś walczył, by osiągnąć wyznaczony cel. Uważaj tylko, by kogoś przy okazji nie zranić… Ale gdy napotkasz osobę, która będzie postępowała jak Ty – awantura gwarantowana!

BYK 20.04. – 20.05.

Nie powiodła się próba (niejedna…) zdobycia czyjejś sympatii? Nie rezygnuj, ale zmień taktykę. Udawaj, że Ci nie zależy, a nawet okazuj uczucia innej osobie. Czyjaś zraniona ambicja może doprowadzić Cię do celu.

BLIŹNIĘTA  21.05. – 21.06.

Drobne usterki w mieszkaniu mogą wymagać pomocy fachowca. Nie naprawiaj ich sam, bo pogorszysz sytuację. To samo dotyczy zdrowia – jeśli dolegliwości nie ustępują – idź wreszcie do lekarza!

RAK 22.06. – 22.07. 

Postaraj się dziś jak najszybciej załatwić niezbędne sprawy, by zyskać więcej czasu na spotkanie z dawno nie widzianymi znajomymi. Nic tak nie poprawia nastroju, jak chwalenie się sukcesami!

LEW 23.07. – 22.08.

Nie dręcz się dziś tym, co dopiero jutro musisz załatwić. Ciesz się wiadomością, którą dostarczy ktoś z rodziny, choć skutki tejże mogą oznaczać dla Ciebie dodatkowe, niemałe wydatki.

PANNA 23.08. – 22.09.

Trudno w jeden weekend pozbyć się skutków przetrenowania organizmu. Już zacznij planować, co zrobić, by jutro… też wymigać się od obowiązków. No, może z wyjątkiem tych, które przydzieli ci ten Ktoś…

WAGA 23.09. – 22.10.

Dziś może trafić Ci się niespodziewany gość z równie niespodziewaną wiadomością. Nie daj się ponieść emocjom, sprawdź, czy ta wiadomość nie mija się z prawdą. Ktoś planuje niesamowite wieczorne atrakcje…

SKORPION 23.10. – 21.11.

Rano spójrz uważnie w lustro. Wypiękniałeś! Dla pewności przejrzyj się w oczach znajomych – u jednych zobaczysz zachwyt, u innych (co też cieszy) – zazdrość. Ale całą prawdę ujrzysz wieczorem w spojrzeniu tego jedynego Kogoś…

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Dzień miły, choć trochę męczący. Będziesz zbierał słowa uznania za ostatnie osiągnięcia, pochwały, a nawet propozycje zacieśnienia pewnych znajomości. Z tymi ostatnimi – ostrożnie!

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Rozrywki, amory i niepotrzebne obietnice sprawią, że dzień przeleci nie wiadomo kiedy. Wieczorem postaraj się wyciszyć i podsumuj liczbę głupstw, które udało ci się popełnić. A będzie tego trochę, niestety…

WODNIK 20.01. – 18.02.

Nie mieszaj spraw zawodowych z radosnym biesiadowaniem. Niechcący powiesz coś, co zniweczy Twoje plany, albo obiecasz rozwiązać problem osobie, której wołałbyś więcej nie spotkać.

RYBY 19.02. – 20.03.

Jesteś samotny i udajesz, że tak właśnie wybrałeś? Dziś to może się zmienić, bo spotkasz osobę, która majowy zawrót (Twojej) głowy wprowadzi w czyn. Nie uciekaj, bo to i tak nic nie pomoże.

2024-05-12

Małgorzata Kruczkowska